Pennzoil

Показано 1–12 із 16

Моторні та Трансмісійні Масла Pennzoil США

Всі паливно-мастильні матеріали: масло в КПП (трансмісійне) і в ДВС (моторне) від виробника Pennzoil США Купити в Києві з доставкою по всій Україні, самовивіз з магазину.

Область застосування:

  • бензинові двигуни та трансмісії
  • дизельні двигуни та трансмісії

Допуски та специфікації брендів автомобілів:

Марки автомобілів:

Platinum Ultra Full Synthetic
ATF Euro MTF Mileage LV L

Автомобільні масла Pennzoil зі США

Pennzoil – моторне масло, призначене для автомобілів американського виробництва Jeep, Dodge, Chrysler. Головною особливістю моторних масел цього бренду є можливість очищення двигуна від нагару та відкладень. Автовласники звертають увагу, що при використанні робочої рідини Pennzoil зберігається чистота двигуна протягом усього експлуатаційного періоду. Це обумовлено використанням інноваційних технологій у процесі виробництва, сучасного обладнання та застосуванням активного компонента Superior Active Cleansing Agents.

Автомобільне масло преміум-класу зі США в Києві

Моторні масла Pennzoil по праву займають місце лідера на ринку серед аналогів: це підтверджується численними експериментами та дослідженнями.

Особливості компанії-виробника Pennzoil

Компанія Pennzoil, заснована в Америці в 1889, розташовувалася в штаті Техас. У 1998 Pennzoil і Quaker State утворили нове підприємство, об’єднавши дві назви; У 2002 році бренд увійшов до складу Shell, але, як і раніше, залишається незалежною торговою маркою і є офіційним спонсором моторних масел, які використовуються для обслуговування автомобілів, що беруть участь у гонках Indianapolis 500 і Brickyard 400. У ході таких змагань компанія тестує продукцію в складних, екстремальних умовах.
Над складом мастильних матеріалів Pennzoil працюють професійні інженери-хіміки з багаторічним досвідом роботи; відповідно до вимог виробників транспортних засобів своєчасно розробляються нові мастила.
Окрема лінія виробництва робочих рідин виділена для використання у моторах морських транспортних засобів, мотоциклів та агрегатів з високим рівнем потужності.

Крім того, компанія Pennzoil виробляє універсальні мастильні склади, антифриз та гальмівну рідину.

Унікальні властивості та Характеристика моторних масел Pennzoil

Моторне масло марки Pennzoil повною мірою відповідає стандартам ACEA та API. Робочі рідини дозволені до використання у двигунах будь-яких автомобільних брендів на дизельному та бензиновому паливі. Серед основних параметрів моторних рідин слід звернути увагу на:

  • Стабільний рівень в’язкості, незалежно від температури повітря.
  • Плинність складу в холодну пору року.
  • Стійкість до окисних процесів.
  • Високі адгезійні показники за умов підвищеного навантаження.

Такі характеристики значно збільшують інтервал між технічним обслуговуванням транспортного засобу. Застосування моторного мастила Pennzoil дозволяє знизити витрати палива на 3%.
Слід звернути увагу на те, що продукція бренду Pennzoil дозволена до застосування багатьма виробниками автомобілів Сполучених Штатів Америки; моторні мастила рекомендовані для використання в моторах не тільки американського, а й європейського та азіатського виробництва.

Купівля продукції Pennzoil

Широкий асортимент автомасел від компанії Pennzoil в Україні

Компанія-виробник моторних масел пропонує власникам автомобілів широкий асортимент мастильних матеріалів та технічних рідин Pennzoil. Від правильно підібраних витратних складів, які відповідають вимогам та рекомендаціям виробника, залежить експлуатаційний період усіх систем та механізмів.
Для автомобілів європейського виробництва представлена ​​спеціальна серія моторних масел ULTRA EURO: технічні характеристики відповідають найвищим вимогам автоконцернів. Розробка складів провадиться з урахуванням Європейського екологічного законодавства.
Синтетичні моторні мастила рекомендовані не тільки для обслуговування легкових автомобілів, а й вантажних транспортних засобів, комерційної та важкої техніки.
Завдяки інноваційним складам, двигун справляється з найскладнішими умовами експлуатації: знижується навантаження та запобігають ризикам передчасного зносу. Масло відмінно підходить для поїздок у міському трафіку, по пильних дорогах, а також при транспортуванні важких вантажів.
Склади схвалені численними автомобільними концернами, що розташовані на території Європи; моторні рідини рекомендовані для обслуговування двигунів VW, Ferrari, Mercedes-Benz, Audi.
Купити оригінальну моторне масло Pennzoil можна у офіційного представника компанії-виробника. Слід звернути увагу, що Pennzoil немає заводів біля інших країн; імпорт мастил виробляється лише із США.

Пряма співпраця з компанією-виробником дозволяє дилеру встановлювати доступні ціни з мінімальною націнкою: висока якість, безпека та екологічність підтверджуються відповідними сертифікатами, які можна запросити у дилера у разі потреби.

Моторне мастило Pennzoil у магазині FILI

І без того величезний асортимент компанії Pennzoil постійно розширюється, задовольняючи потреби навіть найвибагливіших клієнтів. Наші спеціалісти в компанії FILI підготували для клієнтів зручний онлайн каталог, де легко знайти необхідні матеріали. У разі виникнення питань відділ продажу завжди готовий прийти на допомогу та надати професійну консультацію.