Kendall

Показано 1–12 із 20

Моторні та трансмісійні масла Kendall США

Всі паливно-мастильні матеріали: масло в КПП (трансмісійне) і в ДВС (моторне) від виробника Kendall США Купити в Києві з доставкою по всій Україні, самовивіз з магазину.

Область застосування:

  • бензинові двигуни та трансмісії
  • дизельні двигуни та трансмісії

Допуски та специфікації брендів автомобілів:

Марки автомобілів:

Synthetic Full Super GT-1
GT1 SHP Liquid Titanium

 

Kendall Motor Oil – ConocoPhillips

Американська компанія Kendall Motor Oil була заснована ще у 19 столітті, її історія налічує близько 140 років. Всі ці роки компанія часу даремно не втрачала, а активно розвивалася та вдосконалювала продукцію. Зараз вона справедливо вважається одним із американських лідерів із виробництва нафтопродуктів. Перші позиції компанія тримає як за обсягами продажів, так і за якістю товару. Свій перший комбінат компанія збудувала в США в 1881 році. Зараз компанія входить до складу концерну ConocoPhillips, але також вважається незалежним брендом.

ConocoPhillips разом із Kendall виробляє цілий перелік продукції. Це різні мастильні матеріали відмінної якості, які використовуються для легкового та вантажного транспорту. Також продукцію активно використовують у сільськогосподарській сфері та машинобудуванні. Та й у важкій промисловості все частіше віддають перевагу товарам Kendall Motor Oil.

Автомобільне масло преміум-класу зі США в Києві

На початку двадцятого століття на базі виробництва Kendall було створено перший дослідницький центр, де перевіряли та випробовували вироблені нафтопродукти. Сьогодні компанію відносять до п’ятірки найкращих підприємств у світі з виробництва мастильних матеріалів преміум-класу. Саме тому пояснюється тенденція до підвищення популярності товарів компанії досить просто. Користувачі з усього світу, які цінують високу якість, знайомі з компанією та її першокласною продукцією. До того ж, зараз підприємства з переробки натуральної сировини знаходяться по всьому світу. Спостерігається як захоплення обсягів видобутку сировини, а й постійне вдосконалення продукції. Її якість постійно зростає, використовуються нові добавки, збільшується виробництво.

Унікальні властивості автомобілів Kendall

Одним з найпопулярніших продуктів компанії вважається моторне масло Liquid Titanium. Продукт є запатентованим, містить добавку рідкого титану, яка чудово справляється із захистом пари двигуна. Титан дає можливість захистити масло від температурного окиснення. Таким чином, ризик виникнення корозій та відкладень знижується практично до нуля. Якісна моторне мастило надійно захищає деталі двигуна внутрішнього згоряння від зношування, продовжує її термін служби, покращує його характеристики. Навіть у непростих умовах експлуатації використання масла з титаном позитивно позначиться на роботі двигуна.

Широкий асортимент автомасел від компанії Kendall в Україні

Асортимент товарів, що їх пропонує покупцям концерн ConocoPhillips – просто величезний. Компанія випускає понад шістсот різновидів рідин та мастильних матеріалів. Багато продуктів є унікальними та не мають точних аналогів в інших фірмах. Абсолютно вся продукція – сертифікована. Якість товарів підтверджується не лише наявністю сертифікатів, а й активною співпрацею з відомими транспортними компаніями з усього світу. Це: Diesel, Ford, General Motors, Volvo, а також Liebherr, Chrysler та багато інших компаній. Звичайно, мастила мають величезний попит і у приватних автомобілістів. Багато автомобільних гігантів масло саме цієї фірми рекомендують як першу заливку, що також є показником його високої якості.

Популярність моторних мастил Kendall Motor Oil

Що стосується вимог ACEA та API, то продукція Kendall не просто їм відповідає, а й упевнено перевершує практично всі вимоги. Показники якості масла – справді просто відмінні. Враховуючи, що більшість сучасних компаній використовують застарілі технології з очищення нафтопродуктів, Kendall застосовує лише інноваційні технології і вигідно відрізняється від конкурентів. Та й ціна на товар зовсім не висока, враховуючи його відмінну якість та експлуатаційні характеристики. Усі покупці в один голос називають цінову політику оптимальною.

Саме компанія ConocoPhillips, до складу якої входить Kendall, першою почала пропонувати повний асортимент мастил для будь-яких видів транспорту. Готові масла мають покращений контроль в’язкості, що дозволяє істотно зменшити витрати в процесі експлуатації. Також масло радує стійкістю до температурних перепадів, воно сприяє легкому пуску в зимовий період і не розтікається влітку. Продукція компанії також може похвалитися високими показниками захисту від зносу.

Моторне масло Kendall у магазині FILI

І без того величезний асортимент компанії Kendall постійно розширюється, задовольняючи потреби навіть найвибагливіших клієнтів. Наші спеціалісти в компанії FILI підготували для клієнтів зручний онлайн каталог, де легко знайти необхідні матеріали. У разі виникнення питань відділ продажу завжди готовий прийти на допомогу та надати професійну консультацію.