Масляний фільтр. Які функції він виконує?

Моторне масло з часом засмічується механічними домішками, які утворюються в результаті зносу деталей двигуна і набуває абразивних властивостей. Щоб уникнути цього, масло в двигуні необхідно якісно очищати. З цим завданням справляються масляні фільтри.

 

Масляний фільтр – це компонент системи змащення поршневих двигунів внутрішнього згоряння. Пристрій для видалення забруднень з циркулюючого по двигуну і його деталях моторного масла.

 

До функцій, які виконує масляний фільтр можна зарахувати наступні:

 

  • Запобігає зміні в’язкості моторного масла, викликаного підвищенням концентрації забруднюючих частинок та речовин.

 

  • Затримує від 95% частинок від 25 до 40 мікрометрів та запобігає забрудненню масла частками різного походження – нагару, корозії і зносу деталей двигуна, окислення та розкладання компонентів самого масла і т.д.

 

  • Зберігає якості та характеристики масла протягом усього міжсервісного інтервалу.

 

  • Забезпечує затримку масла в магістралі та каналах двигуна після того, як він зупинився.

 

Слід пам’ятати, що використовуючи оригінальні моторні масла та проводячи своєчасну заміну фільтрів, ми тим самим подовжуємо їх можливість якісно виконувати свої функції протягом всього терміну експлуатації та забезпечуємо захист двигуна від швидкого зносу і вироблення ресурсів.

 

Якщо вам потрібна допомога у підборі масляного фільтру для вашого автомобіля, телефонуйте за вказаним на сайті номером і ми будемо раді вам допомогти!

Залишити коментар