Якісні автомобільні масла зі США з високими експлуатаційними властивостями

якісні автомобільні масла США Pennzoil Kendall ціна купити Київ Fili
Якісні автомобільні масла США Pennzoil Kendall. Фото: Pennzoil

Всесвітньо відома американська компанія Pennzoil, заснована ще в 1889 році, виробляє високоякісне моторне масло, яке ефективно очищає двигун від різних відкладень та нагару. Заводська чистота двигуна зберігається протягом тривалого часу завдяки використанню сучасної технології гіперочищення. Продукція торгової марки Pennzoil використовується в найекстремальніших умовах, фахівці компанії постійно працюють над покращенням мастильних матеріалів та розробкою нових модифікацій.

Особливості виготовлення та переваги використання автомасел

якісні автомобільні мастила США Pennzoil ціна купити Київ Fili

Серія синтетичних моторних масел Pennzoil Ultra має велику популярність, оскільки очищення двигуна проводиться на найвищому якісному рівні. Якщо подивитися на цифри, то ця серія масел перевершує Mobil 1 на 25%, а Castrol EDGE – на 40%. Сері Pennzoil ULTRA EURO розроблена спеціально для європейських автомобілів з урахуванням усіх вимог законодавства, в яких відображені екологічні норми.

Основними перевагами моторних масел, що випускаються, є:

можливість застосування до двигунів будь-яких типів автомобілів та важкої техніки;
полегшення навантажень на двигун та запобігання двигуну від передчасного виходу з ладу;
забезпечення частої їзди транспортного засобу на коротких дистанціях по місту, а також рухи в умовах пильних доріг та при перевезенні важкого вантажу.

Багато європейських автомобільних концернів схвалили моторні масла, що виготовляються брендом, тому продукція використовується в двигунах Audi, Ferrari та Mercedes-Benz.

якісні автомобільні мастила США Kendall ціна купити Київ Fili
Фото: Kendall

Мастила можуть заливатися в бензинові та дизельні двигуни останнього покоління. Важливими характеристиками є стабільна в’язкість у будь-якому температурному режимі роботи ДВЗ, а також ідеальна плинність масла у зимовий сезон. Матеріали мають виняткову стійкість до окислення і високі адгезійні властивості при підвищеному навантаженні. Завдяки цьому збільшується сервісний інтервал між технічним обслуговуванням ТЗ. Витрата палива при використанні моторного масла знижується на 2-3%.

Зручний вибір моторних масел та технічних рідин, виготовлених популярним брендом

Придбати оригінальну продукцію від виробника Pennzoil у Києві можна на найпривабливіших умовах. Будь-яке моторне масло імпортується тільки зі США, оскільки компанія не розміщує виготовлення мастил у інших виробників в інших країнах. Клієнтам магазину надається зручна можливість придбати масло за найдоступнішою ціною з гарантованою якістю. Вся продукція є сертифікованою та проходить суворий контроль на всіх етапах виробництва.

качественные автомобильные масла США Kendall цена купить Киев FiliДля полегшення пошуку відповідного варіанта моторного масла використовується докладний каталог, у якому представлено кожне найменування з докладним описом параметрів. Вигідна покупка спеціальних технічних рідин дозволяє мотори та трансмісії різних типів. Фахівці магазину допомагають правильно підібрати витратні матеріали до конкретної моделі авто, консультують замовників з усіх питань.

Вигідне придбання матеріалів з використанням пропозицій інтернет магазину

Також варто звернути ще увагу на автомобільні масла зі США торгової марки Kendall у нашому каталозі інтернет-магазину.

Багато хто воліє замовляти автомобільні масла та інші матеріали в інтернет магазині завдяки наступним особливостям:

  • наявності найширшого асортименту продукції, що постійно поповнюється новими найменуваннями;
  • можливості прямих постачання без використання послуг посередників;
  • формування недорогої вартості кожного пропонованого товару;
  • максимально швидкої обробки заявок.

Доставка в будь-яке місто здійснюється протягом найкоротшого терміну, у процесі транспортування гарантується повне збереження товару. Придбати технічні рідини за допомогою спеціалізованого магазину можна у будь-якій потрібній кількості.

Зв’язатися з консультантами магазину Fili та оформити замовлення можливо у будь-який час доби. Досвідчені співробітники завжди готові порекомендувати найкращі варіанти масел, ознайомити покупців із останніми новинками. Застосування моторного масла та іншої затребуваної продукції Pennzoil і Kendall дозволяє зробити експлуатацію автомобіля більш надійною та довговічною.

Залишити коментар